خودروهای برقی:

فاران انرژی راه حل های مختلفی با باتری های ایمن و قابل اعتماد به صنایع مختلف خودرو سازی ارائه میدهد .
با توجه به تکنولوژی منحصر به فرد انواع کارخانجات تولید خودرو برقی فاران انرژی با گروه متخصص فنی و مشاوران مجرب به صنعت خودرو برقی در زمینه ارتقا کیفیت و راندمان در بهروری از باتری های خودروئی اعم از خودروهای تجاری و عمومی کمک مینماید .


باتری لیتیومی فاران انرژی ، با کاهش وابستگی به سوختهای فسیلی ، میتواند کمک شایانی به کاهش آلودگی هوای شهرها و گازهای گلخانه ای نماید در نتیجه باعث افزایش بازدهی و کاهش هزینه های نگهداری و تعمیر نیز میشود و با ایجاد انقلابی در صنعت خودرو میتواند آینده ای روشن را برای ایران و جهان به ارمغان آورد .

راه حل های فاران انرژی برای وسایل نقلیه تجاری:


فاران انرژی راه حل های قابل اعتماد و راحت را با باتری ایمن برای وسایل نقلیه لجستیک ، حمل و نقل مسافر ارائه می دهد .


باتری های سفارشی سازی شده فاران انرژی انواع نیازهای وسایل نقلیه تجاری را تامین می نماید .

 

حمل و نقل برقی

راه حل های فاران انرژی وسایل نقلیه مهندسی:

باتری‌های لیتیومی فاران انرژی دارای چگالی انرژی بالاتر، طول عمر بیشتر، سرعت شارژ سریع‌تر و نرخ خود تخلیه پایین‌تری نسبت به باتری‌های موجود در بازار هستند. این ویژگی‌ها باعث می‌شوند که باتری‌های لیتیومی فاران انرژی برای وسایل نقلیه مهندسی مانند لیفتراک‌های برقی و جک‌ پالتهای الکتریکی ، بیل مکانیکی ، و انواع ماشین آلات ساختمان سازی مناسب باشند. باتری‌های لیتیومی فاران انرژی می‌توانند کارایی و بهره‌وری این وسایل نقلیه را افزایش دهند .

 

حمل و نقل برقی

راه حل های فاران انرژی برای وسایل دو چرخ برقی :


فاران انرژی برای حل مشکل مقدار پیمایش انواع موتور سیکلت ، دوچرخه و اسکوتر برقی با توجه به تنوع این محصولات باتری های لیتیومی تولید می نماید که بیشترین میزان پیمایش را با کمترین مدت زمان شارژ محقق می نماید . با باتری های لیتیومی فاران انرژی از مسافت های طولانیکه بدون باتری های لیتیومی فاران انرژی میسر نیست از رانندگی لذت ببرید و تجربه متفاوت داشته باشید .